Kup Voucher

Kup Voucher

Voucher na sesję fotograficzną to wspaniały prezent na każdą okazję - spraw swoim bliskim prezent prezent w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której poczuje się wyjątkowo - jak prawdziwa gwiazda.

Spraw bliskiej osobie prezent w postaci sesji fotograficznej

Poznaj ofertę na wyjątkowe sesje fotograficzne w prezencie dla najbliższych. Voucher jest ważny aż rok a charakter sesji oraz miejsce (plener, studio) ustalam indywidualnie z obdarowaną osobą. Zakupiony Voucher możesz otrzymać w formie cyfrowej i samodzielnie go wydrukować, lub też w formie papierowej z odbiorem osobistym lub wysyłką.

Pamiętaj, że jeden Voucher możesz zamówić dla więcej niż jednej osoby - możesz więc na przykład podarować sesję z najlepszą przyjaciółką swojej partnerce. Sam także możesz wziąć w niej udział - będziecie mieli piękną pamiątkę na lata! Dodatkowa osoba wpływa na cenę makijażu (jeśli będzie z niego korzystać), ale nie wpływa na cenę sesji :).

 • Sesja portretowa (z opcją metamorfozy)

 • już od350 zł
  Ok. 2 godzin
 • Elegancki Voucher w formie cyfrowej lub drukowanej

  Ważność 1 rok

  Sesja portretowa w plenerze lub w studiu

  Minimum 15 oddanych zdjęć w formie cyfrowej

  Odbitki premium 21 x 15 cm ze wszystkich obrobionych zdjęć lub bardzo efektowny wydruk UV na płycie aluminiowej w formacie 20 x 20 cm

  + możliwość dodania profesjonalnego make-up'u: 150 zł / osobę

Formularz zamówienia