Usługi

Moje usługi

Oferuję szeroki zakres usług fotograficznych - od sesji portretowych, przez fotografię dziecięcą po reportaże z ważnych dla Was uroczystości, jak chrzest czy ślub. Dowiedz się więcej o moich usługach i dlaczego warto wybrać właśnie mnie :)

Zdjęcia to zamrożone ilustracje naszych wspomnień. Warto zachowywać wszystkie ważne wspomnienia.

Fotografia miłości

Reportaże i plenery ślubne, sesje narzeczeńskie, reportaże z wieczorów panieńskich i kawalerskich

Fotografia rodzinna

Sesje dziecięce i noworodkowe, fotografia ciążowa, reportaże z chrztów, komunii i uroczystości rodzinnych

Sesje portretowe

Sesje portretowe, zdjęcia fashion, sesje biznesowe.

Wiedza i kreatywność

Nikt nie jest doskonały, ale trzeba robić wszystko aby dążyć do doskonałości. Tysiące zdjęć, setki godzin robienia oraz ich obróbki daje doświadczenie, z którego Ty możesz skorzystać. Wiem, kiedy mogę sobie pozwolić na kreatywne, artystyczne ujęcia a kiedy chodzi przede wszystkim o pokazanie wspomnienia. Mam także pozwolenie na wykonywanie zdjęć w kościele, więc nie musisz się martwić, że kwestie formalne zepsują Twój wielki dzień.

Zaangażowanie

Niezależnie czy to ślub, czy sesja na Twoje nowe profilowe, zawsze wkładam w zlecenie całe serce. Zdjęcia, czy jako zamrożone wspomnienie czy Twoja wizytówka zawsze są ważne. Moment w którym widzę Twój uśmiech gdy Ci je oddaję jest wart wielu godzin ciężkiej pracy i chcę go widzieć jak najczęściej :)

Ty jesteś najważniejszy

To moja dewiza. Mam swój styl zdjęć, mam swoje pomysły i mam swoje pakiety, ale ostatnie słowo zawsze należy do Ciebie. Styl możemy nagiąć do Twojego, pakiety możesz dowolnie rozbudowywać lub wręcz przeciwnie - ograniczać (ograniczając tym samym koszty). A pomysły - możesz zdać się na mnie, ale jeśli masz swój bardzo chętnie pomogę Ci w jego realizacji!

Własne studio

Posiadam własne cztery ściany wraz z profesjonalnym wyposażeniem, w którym możemy zrobić zdjęcia Tobie lub Twojemu dziecku. Na wyposażeniu studia znajdują się lampy światła stałego oraz błyskowego, modyfikatory oraz tła dzięki którym możemy uzyskać najróżniejsze efekty - od tajemniczych zdjęć spowitych w cieniu po jasne, niemal bezcieniowe fotografie.

Sprzęt i oprogramowanie

Dobry aparat to coś więcej niż tylko ułatwienie mojej pracy oraz lepsza jakość zdjęć (choć nie oszukujmy się, to także jest bardzo ważne). Dobry aparat to także (a może przede wszystkim) mocny metalowy korpus, uszczelnienia oraz znacznie mniejsza awaryjność niż w przypadku sprzętu amatorskiego. To z kolei gwarantuje Wam, że Wasze zdjęcia są tak bezpieczne jak tylko mogą być. I zapewniam, że moje działania na tym się nie kończą

Pakiety na każdą okazję

Zawsze staram się wyceniać zlecenia indywidualnie patrząc na potrzeby i oczekiwania Klienta, jednak poniższe standardowe pakiety pomogą nieco lepiej rozeznać się w cenach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z któregoś pakietu lub dowolnie go zmodyfikować - rozszerzyć lub zawęzić (będzie taniej).

 • Sesja portretowa

 • już od400 zł
  Do 4 godzin zdjęć
 • Sesje portretowe, ciążowe, narzeczeńskie

  Plener lub studio

  Nieograniczona liczba stylizacji

  Minimum 20 zdjęć obrobionych

  Odbitki premium 21 x 15 cm

  Galeria on-line ze zdjęciami

  + wiele opcji rozszerzenia pakietu

 • Reportaż ślubny

 • już od2000 zł
  Cały dzień
 • Reportaż z przygotowań, uroczystości i wesela

  Sesja plenerowa/studyjna w innym terminie

  Minium 300 zdjęć obrobionych z wesela i 20 z sesji plenerowej

  300 odbitek premium 23 x 15 cm do wyboru z puli zdjęć obrobionych

  Galeria on-line ze wszystkimi zdjęciami

  + wiele opcji rozszerzenia pakietu

 • Reportaż z uroczystości

 • już od900 zł
  Do 8 godzin zdjęć
 • Reportaże z chrztu, komunii i innych uroczystości

  Minimum 120 obrobionych zdjęć

  Odbitki premium 23 x 15 cm

  Galeria on-line ze wszystkimi zdjęciami

  + wiele opcji rozszerzenia pakietu

Zdjęcia do dokumentów

Co prawda wolę wymyślne sesje i ciekawe reportaże, ale fotograf to fotograf - poratuję także zdjęciem do dokumentu :). Nie jestem otwarty w stałych godzinach (pracuję na etacie), ale za to możesz do mnie przyjść nawet późnym wieczorem, na spokojnie, po swojej pracy, kiedy tradycyjne punkty będą już zamknięte. Wystarczy wcześniej zadzwonić lub napisać.

Zawsze wykonuję kilka zdjęć, wspólnie wybieramy najlepsze, delikatnie je retuszuję (jeśli trzeba lub jeśli Ty tego chcesz) i w 15 minut masz gotowe do odbioru zdjęcia.

Fotogadżety i odbitki

Nie musisz robić u mnie zdjęć, aby zamówić u mnie rozmaite fotogadżety. W ofercie mam to samo, co daję w swoich pakietach fotograficznych a więc m.in. fotoksiążki i fotoalbumy w najróżniejszych formatach, grawerowane pendrive'y a nawet odbitki (w tym wielkoformatowe). W cenie fotogadżetu zawsze masz projekt i nieograniczoną liczbę jego poprawek, aby Twój produkt był idealnie taki jaki chcesz. To doskonały pomysł na prezent, ale nie tylko. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

0

Wykonanych reportaży

0

Wykonanych sesji

0

Oddanych zdjęć

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany moimi usługami? Wpadł Ci w oko któryś z wyjściowych pakietów, czy wolisz zbudować swój własny, skrojony pod siebie? A może chcesz po prostu porozmawiać i podzielić się opinią o moich zdjęciach lub stronie www? Śmiało pisz lub dzwoń - jestem do Twojej dyspozycji.