Fotografia Portretowa – oferta

Fotografia portretowa

Potrzebujesz kilku zdjęć do portfolio? Sesję wizerunkową lub do CV? A może po prostu chcesz się poczuć wyjątkowo i zrobić sobie parę profesjonalnych ujęć? Niezależnie od powodu, zapraszam do skorzystania z moich usług!

Profesjonalna sesja portretowa z retuszem

Oferuję wykonanie wszelkiego rodzaju sesji portretowych: do portfolio, modowych, wizerunkowych, biznesowych oraz dla wszystkich, którzy chcą po prostu poczuć się wyjątkowo w błysku flashy i zyskać kilka fajnych zdjęć do pochwalenia się rodzinie i znajomym. Każde oddane zdjęcie przechodzi profesjonalny retusz, dzięki czemu wygląda jak z okładki :).

Sesje wykonuję zarówno w studiu jak i w plenerze. Studio wraz z wyposażeniem mam własne. Dzięki temu po pierwsze jest taniej, po drugie nie ma mowy o nerwowej atmosferze gdy kończy się czas wynajmu. Zdaję sobie sprawę, że jeśli pierwszy raz bierzesz udział w sesji, błyskające wokół lampy mogą stresować. Dlatego zawsze staram się utrzymywać przyjazną i luźną atmosferę. Najpierw na spokojnie przy kawie (lub herbacie) omawiamy pomysły i stylizacje, potem robimy zdjęcia. Bez spiny, bez nerwów, bez stresu. Jeśli nie stoisz przed obiektywem pierwszy raz... nic się nie zmienia :). Pierwsza zasada brzmi - to ma być przyjemność i dobra zabawa, dla obu stron.

Niezależnie od rodzaju sesji w standardzie dostajesz zdjęcia w formie cyfrowej oraz odbitki premium w formacie 21 x 15 cm. Dodatkowo możesz zamówić fotoksiążkę - świetną formę prezentacji sesji wizerunkowej oraz swojego portfolio lub równie doskonałą pamiątkę.

Profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na prezent - dla kogoś i dla siebie samego. Warto za jakiś czas wrócić do swoich zdjęć i pomyśleć "ale ze mnie ciacho". +50 do pewności siebie, gwarantuję :).

Co oferuję jako standard (400 zł):
 • Sesje portretowa w plenerze lub w studiu (do 4 godzin)
 • Nieograniczona liczba stylizacji
 • Minimum 20 zdjęć obrobionych, profesjonalnie wyretuszowanych
 • Odbitki premium 21 x 15 cm lub nowość - fotoobraz w wielu opcjach wykończenia i formatów
 • Galeria on-line ze zdjęciami
Co możesz dołożyć:
 • Odbitki w dowolnym formacie i ilości
 • Fotoksiążki w wielu formatach oraz opcjach cenowych/jakościowych
 • Zadrukowane płyty CD/DVD ze wszystkimi zdjęciami
 • Dodatkowe pendrive'y z dowolnymi grawerami
 • Ozdobne opakowania na odbitki, pendrive'y i płyty
 • Sesję wyjazdową (powyżej 100 km od granic Warszawy)

Wyceń swoje zdjęcia

Skorzystaj z prostego formularza kontaktowego, lub po prostu do mnie zadzwoń aby wycenić swoje zdjęcia i sprawdzić dostępność terminu. Pamiętaj, że im więcej szczegółów mi podasz, tym łatwiej będzie mi wycenić usługę a Ty otrzymasz wycenę szybciej :).

Jeśli oferowany przeze mnie standard jest dla Ciebie wystarczający i chcesz od razu zamówić usługę, napisz mi o tym w polu Wiadomość. Wtedy wystarczy, że podasz mi tylko rodzaj zdjęć oraz ich termin a ja zapiszę Cię w kalendarzu.

Pamiętaj, że Standard to nie Minimum - możesz nie tylko rozszerzyć pakiet, ale także go zawęzić.