O mnie

O mnie

Fotografia to sztuka

pokazywania niezwykłosci

zupełnie zwykłych rzeczy

Kocham fotografować. Gdybym powiedział, że w robieniu zdjęć najbardziej lubię to, że kreują wyjątkową rzeczywistość wspomnień, to bym skłamał. Najbardziej uwielbiam dźwięk lustra w aparacie i nie wstydzę się do tego przyznać :). Nie to jest jednak istotne. Istotne jest to, że to nie jest moja praca. To moja pasja, która pozwala mi zapomnieć o codzienności, o kłopotach. Skupić się na Was i waszych zdjęciach. Na tym, abyście patrząc na nie po prostu się uśmiechali. To dla mnie zaszczyt, że mogę być autorem Waszych zdjęć - nieważne czy będzie to ślub, czy sesja portretowa. I wiecie co? W sumie to ten dźwięk lustra nie jest jednak aż tak istotny.

Mieszkam w Karczewie, ale działam na terenie praktycznie całego województwa mazowieckiego, m.in. w Otwocku, Józefowie, Piasecznie, Górze Kalwarii a także w Warszawie.

Pasja i zaangażowanie... oraz sprzęt

Do każdego zlecenia podchodzę z pasją i zaangażowaniem. I nawet jeśli na spotkaniu organizacyjnym czy podczas zdjęć nie jestem bardzo poważny, to uwierzcie, że Wasze zdjęcia traktuję śmiertelnie poważnie.

Dlatego też pracuję na profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek. Nie dlatego, że kiepskim aparatem nie można zrobić ładnego zdjęcia, ale dlatego że kiepski sprzęt może zawieść, a na to nie mogę sobie pozwolić. No i nie oszukujmy się, to nie sprzęt robi zdjęcia, ale jednak ułatwia ich robienie :).

Czym się zajmuję

Fotografia miłości

Reportaże i plenery ślubne, sesje narzeczeńskie, reportaże z wieczorów panieńskich i kawalerskich

Fotografia rodzinna

Sesje dziecięce i noworodkowe, fotografia ciążowa, reportaże z chrztów, komunii i uroczystości rodzinnych

Sesje portretowe

Sesje portretowe, zdjęcia fashion, sesje biznesowe.

Jakość

Każde zlecenie jest dla mnie równie ważne i do każdego podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Nigdy nie pracuję na pół gwizdka i zawsze staram się, aby materiał był najwyższej jakości.

Kreatywność

Staram się, aby żadne zdjęć nie było "zwykłe", niezależnie od okoliczności. Daję pomysły, ale umiem ich też słuchać. Razem stworzymy coś genialnego!

Retusz

Każde zdjęcie jest profesjonalnie obrabiane i jeśli trzeba, retuszowane. Mam swój wyrobiony styl, ale to Ty jesteś najważniejszy/a i to do Ciebie należy ostatnie słowo w kwestii stylistyki zdjęć.

Elastyczność

Wszystkie pakiety możesz dowolnie modyfikować. Jeśli stylistyka zdjęć nie wpadła Ci w oko, bezpłatnie ją poprawię według Twoich wskazówek - do skutku. Pamiętaj - to Ty jesteś tu szefem :).

Moje zdjęcia

To co najważniejsze, czyli kilka moich prac. Zachęcam do obejrzenia pełnego portfolio.

Portfolio

To, co powyżej, to jedynie próbka. Obejrzyj wszystkie moje zdjęcia.